SONDUJA.PL

BLOG NEWSY OPINIE POLITYKA SONDY

SONDA: Czy Polacy chcieliby drugiej kadencji Andrzeja Dudy? Zagłosuj i zobacz wyniki!

fot. facebook

Chociaż do wyborów prezydenckich jeszcze daleko, warto zastanowić się jak sprawuje się obecny prezydent Polski. Swój urząd piastuje już od ponad 2 lat, a więc wkrótce osiągnie połowę swojej 5 letniej kadencji. Następne wybory mają odbyć się pierwszej połowie 2020 roku. Obecny prezydent ma wielu przeciwników żartobliwie nazywających go Adrianem, mimo to stale osiąga dobre wyniki zaufania społecznego.

Wybory w maju 2015 roku Andrzej Duda wygrał dość niespodziewanie. Jeszcze kilka miesięcy wcześniej nikt nie dawał mu szans, a mainstreamowe media przekonywały, że wygrana Bronisława Komorowskiego jest pewna i nikt mu nie zagrozi. Wystarczyły 3 miesiące kampanii wyborczej by poparcie dla B. Komorowskiego dołowało. Wszyscy pamiętamy jakie wpadki i błędy popełniał w kampanii. Wybory wygrał z wynikiem 51,55%, czyli 8 630 627 głosów wyborców. Jak oceniacie jego dotychczasowe sprawowanie urzędu? Czy taki prezydent Wam odpowiada?

Czy chciałbyś żeby Andrzej Duda został prezydentem na II kadencję?

View Results

Loading ... Loading ...

Andrzej Sebastian Duda urodził się w 1972 roku w Krakowie. Jest doktorem nauk prawnych. W grudniu 1994 roku wziął ślub z Agatą Kornhauser, a w 1995 roku urodziła im się córka Kinga

×

Polub nas na Facebooku!