SONDUJA.PL

BLOG NEWSY OPINIE POLITYKA SONDY

Nocny atak na Magdalenę Ogórek! Otoczyli auto, krzyczeli, obrażali. Interweniowała Policja! [MAMY VIDEO]

fot. twitter/polskanormalna

W nocy z soboty na niedzielę grupa osób zaatakowała Magdalenę Ogórek. Dziennikarka w sobotni wieczór prowadziła program „Minęła 20”, a także jak co tydzień w każdą sobotę była razem z Jackiem Łęskim prowadzącą program „Studio Polska” w TVP INFO. Po programie na dziennikarkę czekała grupa agresywnych osób. Osoby te trzymały przygotowane przez siebie transparenty z napisami m. in. „TVP KŁAMIE”.

Kiedy po wyjściu z budynku M. Ogórek udała się do swojego samochodu zgromadzeni okrążyli jej samochód, blokowali wyjazd oraz pełni agresji krzyczeli i przykładali do szyb jej auta swoje transparenty. Wśród głośnych okrzyków można usłyszeć „KŁAMCZUCHA, KŁAMCZUCHA”, „WSTYD, WSTYD, WSTYD”, „DZIENNIKARZY ZATRUDNIJCIE”.

W internecie pojawiły się nagrania z tego wydarzenia. Opublikowano je na twitterze i facebooku na profilach o nazwach „Polska Normalna” oraz „Zdrowa Polska”. Poniżej nagranie przedstawia główny fragment ataku na dziennikarkę.

ZOBACZ TEŻ  Tego Biedroń dziś na pewno się wstydzi! Niesamowity wrzask i krzyki na antenie telewizji [ZOBACZ VIDEO]

Magdalenie Ogórek na szczęście nic się nie stało. Po powrocie do domu skomentowała zdarzenie na twitterze „Auto oplute, porysowane, obklejone całkowicie naklejkami, wyzwiska, rzucanie się pod koła. Szarpanina i przemoc. Tak wyglądał mój wyjazd z TVP. A oni się cieszą i wklejają”.

Zdarzenie skrytykowało już wielu dziennikarzy w tym m.in. Tomasz Lis, Dominika Wielowieyska z Gazety Wyborczej, Eliza Michalik.

Zobacz komentarze