SONDUJA.PL

BLOG NEWSY OPINIE POLITYKA SONDY

Selfie Andrzeja Dudy robi furorę w sieci! „Łezka się w oku kręci” Zobacz całość!

fot. instagram/andrzejduda

W niedzielę na instagramie pojawiło się selfie Andrzeja Dudy. Prezydent na swoim prywatnym instagramie wstawił zdjęcie selfie czyli robione ręką samemu sobie. Prezydent Duda znany jest z bezpośredniego kontaktu z internautami. Poza tym, że Duda pokazuje swoją ludzką twarz, zdjęcie zostało zrobione w typowym dla obecnych nastolatków stylu czyli selfie przed lustrem. Dlaczego tak?

Z odpowiedzią przychodzi opis pod zdjęciem. Obecny prezydent RP tak podpisuje wstawioną fotografię: „Wczoraj, podczas robienia porządków w szafie, znalazłem mój mundur harcerski. Pierwszy raz miałem go na obozie w Krzewinach (koło Warlubia) w 1987 roku. Poprzedni mundur (z 1983) roku był już wtedy za mały… A teraz łezka w oku się kręci na wspomnienie młodzieńczych czasów… Ale została przyjaźń, i to taka „do grobowej deski”. Pozdrawiam serdecznie wszystkich starych Skautów! „

Przeszłość Andrzeja Dudy w harcerstwie jest powszechnie znana. Prezydent bardzo lubi wspominać czasy harcerstwa. Wszystkim jednak umknął fakt, że prezydent w 1987 roku miał zaledwie 15 lat! To oznacza, że dziś jako 46 letni mężczyzna nadal potrafi zmieścić się w mundurek nastolatka. Pozostaje zazdrościć Panu prezydentowi jego świetnie utrzymanej sylwetki. Większość z nas nawet nie marzy o tym by zmieścić się w ubraniu z młodzieńczych lat.

ZOBACZ TEŻ  Mokre sny Romana Giertycha. Zobacz kogo chce premierem, a kogo prezydentem już w przyszłym roku
Zobacz komentarze