SONDUJA.PL

Sądujemy opinie Polaków

Andrzej Duda w Davos strasznie jąkał się po angielsku [VIDEO] Sikorski kpi z Dudy

Andrzej Duda jąkał się mówiąc po angielsku w Davos. Tak wynika z nagrania jakie pojawiło się w sieci. Prezydent Polski pojawił się na corocznym światowym Forum Ekonomicznym w Davos. Jest to miejsce gdzie spotykają się najbardziej wpływowi i najbogatsi ludzie na świecie. Można spotkać tam prezydentów, miliarderów i innych światowych liderów oraz wpływowych ludzi. Andrzej Duda spotkał się m.in. z przedstawicielami NATO, OBWE czy Międzynarodowego Funduszu Walutowego.

Podczas spotkania dotyczącego przyszłości NATO spotkała się grupa panelistów debatujących na ten temat. Wśród nich był także prezydent Polski Andrzej Duda. W internecie dość szybko pojawiło się nagranie z tego spotkania, w którym to polski prezydent ma wyraźne kłopoty z wysłowieniem się. Mówił w języku angielskim, czyli w języku który dość dobrze zna. Wygląda jednak na to, że prezydent miał tu dość duży problem.

Duda jąkał się po angielsku w Davos

Prezydent Andrzej Duda jąkał się w Davos mówiąc po angielsku co było bardzo wyraźnie widoczne. Na poniższym nagraniu widzimy, że prezydent ma spore trudności. Trudno jest jednak powiedzieć z czym były one związane i dlaczego prezydent tak się zachowywał. Prawdopodobnie Andrzejowi Dudzie trudno było zebrać myśli i  sam się zastanawiał jakie zdanie chce powiedzieć. Można się jedynie domyślać, że rozkojarzony prezydent mimo, że zna język angielski próbował zebrać myśli i szukał odpowiednich słów.

POPULARNE:  Biedroń: "Kocham książki Olgi Tokarczuk". Pozostali politycy mówią to samo

 

Prezydent w Davos w swojej wypowiedzi mówił, że decyzja o wejściu Polski do NATO była najlepszą jaką Polska podjęła po 1989 roku, ponieważ dało nam do pokój, bezpieczeństwo a także dobrobyt. Politycy Platformy Obywatelskiej kpili sobie z Andrzeja Dudy. Przypominali niedawne słowa prezydenta o tym jak mówił, że „nie będą nam tutaj w obcych językach narzucali…”.  Ich zdaniem prezydent Duda fatalnie radził sobie z językiem angielskim. Nie da się ukryć, że politycy PO również opowiadają dziwne rzeczy na nagraniach np. słynne było nagranie gdy Róża Thun tłumaczyła dlaczego Słowacy na zakupy przyjeżdżają do Polski.

POPULARNE:  Jasnowidz Jackowski przewidział zestrzelenie samolotu UIA?! "lotnictwo, jakby dotyczyło Iranu", "omyłkowe działania wojenne"

Problemy prezydenta wykorzystuje opozycja:

 

Zostaw swój komentarz!