SONDUJA.PL

NEWSY OPINIE POLITYKA SONDY

Chciał wymusić odszkodowanie i rzucił się pod koła ciężarówki. Miał wielkiego pecha… [VIDEO]

Wymuszenia na rynku odszkodowań to na świecie standard. W krajach, gdzie ludzie muszą w dużo większym stopniu walczyć o przetrwanie posuwają się do ekstremalnych kroków. Pewien mężczyzna nie miał jednak szczęścia w swoim niecnym planie. Drastyczną próbę wywalczenia odszkodowania nagrała miejska kamera w jednym z azjatyckich krajów. Z nagrania, które krąży po sieci wynika, że mężczyzna celowo rzucił się pod koła jadącej ciężarówki.

Na nagraniu widzimy wyraźnie, że mężczyzna celowo rzucił się pod koła ciężarówki, która wcale nie poruszała się w szybkim tempie. Idąc obok pojazdu nagle wyskoczył i położył się tuż przed kołami pojazdu tak aby koła przejechały po jego nogach. Niestety w związku z tym, że ewidentnie było to wymuszenie nie ma co liczyć na uzyskanie odszkodowania ani od kierowcy pojazdu ani z firmy ubezpieczeniowej. Na oszustwo są jasne dowody w postaci poniższego nagrania.

POPULARNE:  Ateizacja w Poznaniu? Większość licealistów nie chodzi na lekcje religii.

Pozostaje mieć nadzieję, że skończyło się tylko na połamanych nogach, a delikwent szybko wróci do zdrowia. Trudno powiedzieć czy był to akt desperacji czy może ludzkiej chciwości. Z pewnością mężczyzna bardzo się przeliczył i ubezpieczyciel z pewnością nie wypłacił mu ani grosza.

Zobacz komentarze
×

Dodaj nas na facebooku