SONDUJA.PL

Sądujemy opinie Polaków

Co przemilczały media… czyli co odpowiedział Andrzej Duda na zaczepkę Donalda Tuska?

Andrzej Duda i Donald Tusk na twitterze wymienili kilka twittów. Cykor stało się słowem dnia. W sobotę 13 czerwca 2020 Donald Tusk skomentował kampanię Andrzeja Dudy w dość typowy dla siebie sposób. Były polski premier napisał, że kampania Andrzeja Dudy to wstyd na cały świat.

Prezydent Andrzej Duda ubiegający się o reelekcję nie pozostawił wpisu bez odpowiedzi. W dość odważnym tonie odniósł się do Donalda Tuska. Wprost powiedział, że Donald Tusk bał się wystartować przeciwko niemu i wolał stać za plecami Małgorzaty Kidawy-Błońskiej oraz teraz Rafała Trzaskowskiego. Prezydent odważnie nazwał Tuska cykorem. Po tej wymianie zdań media obiegł tekst rozmowy, a słowem dnia na twitterze stało się słowo CYKOR.

POPULARNE:  "Taśmy Kaczyńskiego" SONDA: Czy wierzysz w czyste intencje Kaczyńskiego? [ZAGŁOSUJ]

Media, które w Polsce w większości są łagodnie mówiąc antyPISowskie rozpowszechniły odpowiedź Donalda Tuska, w której probował ośmieszyć prezydenta Dudę mówiąc, że mógłby konkurować, ale z przełożonym Andrzeja Dudy. Był to dość dosadny prztyczek w nos, bowiem Andrzej Duda przez część osób krytykowany jest za małą samodzielność względem swojego byłego partyjnego prezesa czyli Jarosława Kaczyńskiego.

cykor duda tusk riposta
fot. twitter
Zostaw swój komentarz!