SONDUJA.PL

Sądujemy opinie Polaków

Dramat Ewy Kopacz. PiS ukradł obietnice PO, a w dodatku naprawdę je zrealizuje!

fot. youtube/tvp.info

Ewa Kopacz była marszałek Sejmu RP, a także była premier RP odniosła się do ostatnich obietnic zaprezentowanych przez Prawo i Sprawiedliwość. Przypomnijmy, że już w maju 2019 roku rząd Mateusza Morawieckiego wypłaci każdemu emerytowi 1100 zł brutto. Jest to tzw. trzynastka dla emerytów.

Była premier z Platformy Obywatelskiej w programie „Wywiad Polityczny” na pytania o propozycję PISu w sprawie dodatkowej wypłaty emerytury odrzekła, że „Trzynasta emerytura to był element naszego programu, który PiS po prostu, w sposób bezczelny ukradł. Nasz pomysł zamienili w swój pomysł.” Jak samo widzicie, działanie w opozycji nie jest takie łatwe.

POPULARNE:  Znany poseł wyrzucony z PiS! Sam parlamentarzysta jest zaskoczony taką decyzją

Wypłata dodatkowej emerytury dla wsparcia polskich emerytów miała być wcześniejszym pomysłem Platformy Obywatelskiej. Jak wszyscy już wiemy aktualna opozycja nie będzie mogła korzystać z tych obietnic, ponieważ w maju emeryci. a także renciści otrzymają dodatkową emeryturę w wysokości minimalnej emerytury w Polsce. Nie da się ukryć, że w czasie rządów PO znane i obśmiewane były częste obietnice tej partii. Wyborcy coraz bardziej niecierpliwili się kiedy kolejny raz propozycje PO stawały się jedynie pustymi obietnicami bez pokrycia. Dla samej uczciwości trzeba przyznać, że partia Jarosława Kaczyńskiego wdraża znaczną większość swoich programowych obietnic, w tym szeroki zakres obietnic socjalnych.

POPULARNE:  SONDA: Czy Polacy chcą drugiej kadencji rządów PiS? Zagłosuj i zobacz wyniki!

Źródło: Sejmlog.pl/youtube

Zostaw swój komentarz!