SONDUJA.PL

Sądujemy opinie Polaków

Jasnowidz Jackowski przewidział zestrzelenie samolotu UIA?! „lotnictwo, jakby dotyczyło Iranu”, „omyłkowe działania wojenne”

Jasnowidz Jackowski jest prawdopodobnie najlepszym polskim jasnowidzem. Przed laty został nawet nazwany w japońskiej telewizji jednym z najlepszych na świecie. Niecodzienne zdolności Polaka wykorzystuje również polska Policja. Krzysztof Jackowski znany jest głównie ze znajdowania zaginionych ludzi, zwłaszcza tych już nieżyjących. Jak przekonuje, do wykonania wizji potrzebuje cząstki poszukiwanej osoby np. jej ubrania, zdjęcia. Zdolności Jackowskiego trudno zakwestionować skoro może się już pochwalić setkami znalezionych osób.

Jasnowidz Jackowski prowadzi obecnie swój kanał na YouTube, gdzie mówi o swoich przeczuciach. W ostatnim czasie zrealizował kilka tzw. wizji na żywo” gdzie w transmisji na żywo wykonuje wizję próbując zebrać przeczucia i przebłyski jakie mu się nasuwają na temat przyszłości. Po zamordowanie generała Selejmaniego 3 stycznia 2020r. postanowił skupić się na temacie Iranu aby poczuć jakie obrazy mu się nasuwają.

Jasnowidz Jackowski zestrzelenie samolotu UIA

Czy Jackowski rozpoczynając wizję poczuł zestrzelenie samolotu UIA czyli Ukraine International Airlines? Wiele na to wskazuje. Wizje jasnowidzów mają to do siebie, że nie są perfekcyjnie dokładne. Słowa, które padły z jego ust wieczorem 3 stycznia 2020 mogą budzić prawdziwe niedowierzanie. Krzysztof Jackowski w pierwszych słowach po zrobieniu wizji powiedział takie niesamowite wręcz słowa:

POPULARNE:  Wiadomości TVP osiągnęły kolejny szczyt żenady! HIT! To nagranie podbija internet! [VIDEO]

„Pierwsze wrażenie… omyłkowe działania wojenne. To będzie incydentalne. Dziwnie to mi się kojarzy, tak jakby lotnictwo, tak jakby dotyczyło Iranu, że to się Iranowi coś stanie…. a potem będzie tłumaczone, że to było pomyłkowo. To też będzie niedługo…” – to dosłowny cytat z polskiego jasnowidza.

 

Niestety już kilka dni później 8 stycznia rano w Iranie tuż po starcie z lotniska w Teheranie z nadal niewyjaśnionych przyczyn spadł 3-letni samolot Boeing 737 ukraińskich linii lotniczych UIA lecący do Kijowa. W samolocie znalazło się 176 osób. Ogromna większość pasażerów posiadała obywatelstwo Iranu. Wiele osób miało podwójne obywatelstwo Iranu i Kanady. Większość osób, bo 138 osób znajdujących się na pokładzie leciało do Kijowa po to by przesiąść się na lot z Kijowa do Toronto w Kanadzie. Najnowsze doniesienia wskazują, że nie była to awaria. Coraz więcej wątków wskazuje, że samolot zostało zestrzelony. Został prawdopodobnie zestrzelony omyłkowo, po tym jak kilka godzin wcześniej odbyły się ataki rakietowe Iranu na amerykańskie bazy w Iraku. Wszystko wskazuje na to, że był to incydent, i zgodnie z wizją jasnowidza, jest to coraz częściej tłumaczone jako pomyłka. Krzysztof Jackowski mówi, że to będzie niedługo… zdarzyło się niespełna 5 dni po jego wizji. Widzimy więc, że jasnowidz Jackowski zestrzelenie samolotu przewidział niemal doskonale.

Loading ... Loading ...

Następnie jasnowidz zboczył z tematu odnosząc się do Turcji. Jasnowidz mówił ze Iran wskazuje wstrzemięźliwość, ale coś się stanie. Dalej niestety już nie widzimy wizji jednak bardziej luźne dywagacje oraz poszukiwanie przez Jackowskiego interpretacji tego co poczuł. Jasnowidz uważa, że może to być prowokacja, coś szytego grubymi nićmi.. Ponadto ma przeczucie jakiejś rewolucji w regionie Iraku. Sprawy mają się dziać nagle. Być może utrata kontroli amerykanów nad Irakiem. zabity generał miał by zagrożeniem dla USA ponieważ mógł spowodować ze Ameryka straci władzę nad Irakiem.

Jasnowidz znów powtarza ze kojarzy mu się jakiś nalot lub wystrzelenie czegoś pomyłkowo. Pachnie mu to grubą prowokacją. Czuł, że „dojdzie do prowokacji, niby pomyłki…, jeszcze jeden cios dostanie Iran”. Na końcu nagrania twierdzi, że 2020 będzie bardzo złym rokiem na świecie.

Źródło: Youtube/tvn24.pl/twitter

Zostaw swój komentarz!