SONDUJA.PL

Sądujemy opinie Polaków

Kożuchowska do swoich fanów: „To oszustwo! Nie dajcie się nabrać!” Wyjaśnia o co chodzi

Małgorzata Kożuchowska posiada oficjalny profil na facebooku już od dłuższego czasu.  Dzieli się tam swoimi przeżyciami, pokazuje zdjęcia z prywatnego i zawodowego życia. Jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej znanych polskich aktorek. Wysoko ceniona za styl. W czasach kiedy grała jedną z głównych ról w jednym z najpopularniejszych polskich seriali „M jak Miłość” pojawiała się na oczach nawet kilkunastu milionów widzów śledzących serial.

Kożuchowska ma prawie milion osób śledzących jej profil. Postanowiła zaalarmować swoich fanów o oszustwie, które krąży po sieci. Oszuści podają fałszywe informacje jakoby aktorka zachwalała zarabianie na bitcoinach. Gwiazda poinformowała również, że złożyła zawiadomienie do organów ścigania. Małgorzata Kożuchowska tłumaczy, że nigdy nie wypowiadała się w wywiadzie na ten temat. Dlatego też artykuł sugeruje nieprawdziwe informacje. Warto zwrócić też uwagę, że w artykule wstawiono przypadkowe zdjęcie z jej wizyty w TVN. Poniżej pełna treść jej oświadczenia.

POPULARNE:  Obłudny jak Tusk? Zobacz co mówi teraz, a co mówił po zabójstwie politycznym w 2010 roku...

 

„Kochani ważna informacja!

W sieci pojawiły się znowu artykuły o tym, że zarabiam w internecie na bitcoinach. Jest to oszustwo! Nie dajcie się proszę nabrać! Wcześniej już złożyłam w bardzo podobnej sprawie zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa oszustwa – aktualną publikację również zgłoszę. Autor artykułu, aby się uwiarygodnić podszywa się także pod stację TVN.

Nigdy nie zakładałam konta na takiej platformie ani nie udzielałam wywiadu na ten temat. W owych artykułach wykorzystywane są moje zdjęcia z Dzień Dobry TVN i opisy sugerujące, że opowiadam o tym jak zarobić przez internet. Niestety nie jestem pierwszą osobą, której wizerunek wykorzystano w ten sposób – innym także przypisywano podobne wypowiedzi.
Chciałabym jeszcze raz podkreślić jest to OSZUSTWO.

Bądźcie proszę czujni i nie wierzcie w takie informacje.”

 

POPULARNE:  Krystyna Janda chwali się drogą wykwintną kolacją! Fala krytyki z tego jednego powodu

Kochani ważna informacja!W sieci pojawiły się znowu artykuły o tym, że zarabiam w internecie na bitcoinach. Jest to…

Geplaatst door Małgorzata Kożuchowska op Donderdag 7 november 2019

Zostaw swój komentarz!