SONDUJA.PL

Sądujemy opinie Polaków

Lech Wałęsa zmienił fryzurę. Wygląda teraz bardziej… młodzieżowo?

Lech Wałęsa to jeden z najbardziej zasłużonych polskich polityków. Jego działalność w latach osiemdziesiątych jako lidera związku „Solidarność” przeszła do historii Polski oraz świata. Jako dzielny i odważny gracz poprowadził ruch solidarnościowy do zwycięstwa. Jako lider 10-milionowego ruchu potrafił poradzić sobie z presją sytuacji i przewodził ruchowi aż do momentu, gdy został prezydentem Polski.

Obecnie prezydent Wałęsa nie jest aktywnym politykiem. Często jednak, wypowiada się na temat bieżących spraw. Powszechnie znane jest jego poparcie dla aktualnej polskiej opozycji. Działania Prawa i Sprawiedliwości są przez niego bardzo krytykowane. Osobista dawna znajomość z Jarosławem Kaczyńskim nie jest tu czynnikiem łagodzącym. Pomimo wielu zasług dla kraju, były prezydent Polski krytykowany jest prze bardzo duże grono Polaków, jednak głównie tych popierających Prawo i Sprawiedliwość oraz Konfederację.

POPULARNE:  Internauci oszukani! Zbiórka na seicento 150 tys. zł po wypadku Szydło zniknęła. Wiemy kto zabrał pieniądze i nie odda

Lech Wałęsa jako mężczyzna po 70-tce, nadal bardzo aktywnie i zwinnie porusza się w internecie. Szeroko znane stały się jego zdjęcia, które często lubi wstawiać do mediów społecznościowych. Na swoim profilu na facebooku były polski prezydent niemal codziennie pokazuje swoim czytelnikom fakty z jego życia oraz zagranicznych podróży. Często też, znajdziemy tam zdjęcia z przechodniami, z wizyty w kościele lub razem z jego gośćmi. Tym razem prezydent Wałęsa pochwalił się wizytą u fryzjera.

 

Jak łatwo zauważyć były prezydent zdecydował się na gruntowne cięcie. Znany ze swoich wąsów jak i charakterystycznej jasnowłosej już fryzury – obecnie wydaje się odmieniony. Na zdjęciach które wstawił już po wizycie u fryzjera widzimy prezydenta u którego śnieżnobiała fryzura jest już słabo widoczna. Krótkie włosy odmieniły wygląd Lecha Wałęsy.

Geplaatst door Lech Wałęsa op Donderdag 16 januari 2020

 

POPULARNE:  Viktor Orban w Izraelu: ogłosił, że Węgry otworzą przedstawicielstwo handlowe w Jerozolimie

Źródło: facebook.com/LechWalesa

Zostaw swój komentarz!