SONDUJA.PL

NEWSY OPINIE POLITYKA SONDY

Nocny atak na Magdalenę Ogórek! Otoczyli auto, krzyczeli, obrażali. Interweniowała Policja! [MAMY VIDEO]

Bez tytułubheax hsae 1024x576 - Nocny atak na Magdalenę Ogórek! Otoczyli auto, krzyczeli, obrażali. Interweniowała Policja! [MAMY VIDEO]
fot. twitter/polskanormalna

Nagły atak na Magdalenę Ogórek. W nocy z soboty na niedzielę grupa osób zaatakowała Magdalenę Ogórek. Dziennikarka w sobotni wieczór prowadziła program “Minęła 20”, a także jak co tydzień w każdą sobotę była razem z Jackiem Łęskim prowadzącą program “Studio Polska” w TVP INFO. Po programie na dziennikarkę czekała grupa agresywnych osób. Osoby te trzymały przygotowane przez siebie transparenty z napisami m. in. “TVP KŁAMIE”.

Kiedy po wyjściu z budynku M. Ogórek udała się do swojego samochodu zgromadzeni okrążyli jej samochód, blokowali wyjazd oraz pełni agresji krzyczeli i przykładali do szyb jej auta swoje transparenty. Wśród głośnych okrzyków można usłyszeć “KŁAMCZUCHA, KŁAMCZUCHA”, “WSTYD, WSTYD, WSTYD”, “DZIENNIKARZY ZATRUDNIJCIE”.

W internecie pojawiły się nagrania z tego wydarzenia. Opublikowano je na twitterze i facebooku na profilach o nazwach “Polska Normalna” oraz “Zdrowa Polska”. Poniżej nagranie przedstawia główny fragment ataku na dziennikarkę.

POPULARNE:  NASZA SONDA: Jakie kraje są najbardziej wrogie Polsce? Oddaj swój głos!

 

Magdalenie Ogórek na szczęście nic się nie stało. Tuż po powrocie do domu po tym jak nastąpił atak na Magdalenę Ogórek sama zainteresowana skomentowała zdarzenie na twitterze “Auto oplute, porysowane, obklejone całkowicie naklejkami, wyzwiska, rzucanie się pod koła. Szarpanina i przemoc. Tak wyglądał mój wyjazd z TVP. A oni się cieszą i wklejają”.

dhssehye - Nocny atak na Magdalenę Ogórek! Otoczyli auto, krzyczeli, obrażali. Interweniowała Policja! [MAMY VIDEO]

Zdarzenie skrytykowało już wielu dziennikarzy w tym m.in. Tomasz Lis, Dominika Wielowieyska z Gazety Wyborczej, Eliza Michalik.

 

Zobacz komentarze
×

Dodaj nas na facebooku