SONDUJA.PL

Sądujemy opinie Polaków

Para gejów całuje się w akcji „Idź na wybory! Wybierz Wolność 13.10.2019” [VIDEO]

Para gejów Jakub i Dawid stają się coraz bardziej rozpoznawalnym związkiem. W związku z wyborami postanowili zmobilizować liberalnych wyborców. Na ich popularnej stronie na facebooku, którą śledzi 50 tysięcy osób opublikowali krótki filmik. Ma on jasny przekaz. Na nagraniu widzimy, jak Panowie całują się z kobietami. Następnie mówią wprost:

„Nie świruj. Wybierz wolność. Idź na wybory! Żeby każdy mógł kochać kogo chce i całować kogo kocha.”

Czy popierasz legalizację związków homoseksualnych w Polsce?

View Results

Loading ... Loading ...

Jakub i Dawid są parą od 10 lat. Aktywnie starają się przekonywać Polaków do homoseksualistów. Pokazują się w mediach jako zwyczajni, mili i przystojni mężczyźni, których łączy miłość. W jednym ze wpisów na facebooku piszą wprost:

POPULARNE:  Duda czy Komorowski. SONDA: Kto był lepszym prezydentem Polski? ZAGŁOSUJ!

„Dziesięć lat wspólnego życia, wspólnego mieszkania, troszczenia się o siebie, dzielenia się swoimi smutkami, radościami, sukcesami, a czasem i porażkami. Wszystkim. Dziesięć lat, przez które jesteśmy najbliższymi sobie osobami.
Jednak dla Polski to jest nic. Wciąż nie mamy prawa do informacji medycznej o sobie, do wspólnoty majątkowej, nie możemy się wspólnie rozliczać, dziedziczyć po sobie, odebrać listu na poczcie, czy mieć chociażby wspólnych nazwisk.
Jesteśmy NIEWIDZIALNI.”

KOCHAJ KOGO CHCESZ I CAŁUJ KOGO KOCHASZ!

Nie świrujmy! Nie zmieniajmy się tylko dlatego, że chcą tego od nas inni. Idźmy na wybory i wybierzmy wolność, aby móc pozostać sobą!

Geplaatst door Jakub i Dawid op Maandag 7 oktober 2019

 

POPULARNE:  SONDA: Czy adopcja dzieci przez pary gejów powinna być w Polsce legalna?

Już za kilka dni w Polsce odbędą się wybory parlamentarne, które zadecydują o rządzie Polski na kolejne cztery lata. Wśród liberalnej części Polaków nie do zniesienia wydaje się fakt nadchodzącego, kolejnego zwycięstwa Prawa i Sprawiedliwości. Pojawia się coraz więcej akcji namawiających lewicową część społeczeństwa do pójścia na wybory. Powyższy filmik znana para gejów Jakub i Dawid umieściła z podpisem: „KOCHAJ KOGO CHCESZ I CAŁUJ KOGO KOCHASZ! Nie świrujmy! Nie zmieniajmy się tylko dlatego, że chcą tego od nas inni. Idźmy na wybory i wybierzmy wolność, aby móc pozostać sobą!”.

 

Źródło: facebook.com/Jakub i Dawid

Zostaw swój komentarz!