SONDUJA.PL

Sądujemy opinie Polaków

Ryszarda Kalisza spotkała tragedia. Bardzo smutna informacja

fot.youtube/tvrepublika

Ryszard Kalisz jest znanym polskim politykiem. Nie należy do grona tych, którzy agresywnie atakują swoich przeciwników politycznych. Stara się przekazywać rzetelnie informacje oraz wygłaszać trzeźwe opinie. W ostatnich latach po klęsce lewicy postkomunistycznej wycofał się jednak z bieżącej polityki.

Z zawodu jest prawnikiem, adwokatem. Był posłem na sejm przez 4 kadencje,przez 2 lata szefował Kancelarii Prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego, a w latach 2004-2005 sprawował funkcję ministra spraw wewnętrznych i administracji. Znalazł się wśród członków założycieli Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

Ryszarda Kalisza spotkała jednak tragedia. Każdy z nas kto tego doświadczył wie jak bardzo jest to smutna i trudna do przyjęcia informacja. Ryszard Kalisz na swoich profilu na facebooku poinformował, że jego „najukochańsza i najwspanialsza Mama – śp. Izabella Kalisz” umarła. Zmarła w środę wieczorem około godz. 22:00. Polityk w krótkim wpisie dodał też słowa „Spoczywaj w pokoju”.

POPULARNE:  Wiadomości TVP osiągnęły kolejny szczyt żenady! HIT! To nagranie podbija internet! [VIDEO]

Mimo, ze Ryszard Kalisz ma już 62 lata śmierć matki zawsze jest bardzo trudnym momentem. W odpowiedzi na kondolencje składane przez internautów dodał taki oto komentarz z podziękowaniami „Bardzo dziękujemy. Dominika i Ryszard Kaliszowie z synami”.

 

Zostaw swój komentarz!

Warning: Undefined array key "popup_cookie_aojpv" in /profiles/k/ko/kom/komentuj24/sonduja.pl/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 924
×

Dodaj nas na facebooku