SONDUJA.PL

Sądujemy opinie Polaków

SONDA: Czy Joanna Lichocka powinna oddać mandat posła?

Joanna Lichocka wywołała ogromny skandal po tym jak na sali Sejmowej wykonała dwuznaczny gest. Jak sama tłumaczyła, jej celem nie był gest ze środkowym palcem pod okiem. Według poseł Lichockiej było to przetarcie pod okiem. Fakt, że ręka z wyciągniętym palcem aż tak bardzo oddaliła się od jej twarzy tłumaczyła  w ten sposób, że zrobiła to z rozmachem ponieważ była w dużych emocjach.

Nagranie szybko wyłapali dziennikarze. W internecie i w mediach wrogich Prawu i Sprawiedliwości rozgrzała się wielka wrzawa. W ciągu kilku godzin nagranie stało się viralem. Wygląda na to, że nawet posłowie PiS nie wierzyli w tłumaczenia partyjnej koleżanki. Na nagraniach widać, że została wezwana do samego Jarosława Kaczyńskiego. Ten oglądając nagranie był wyraźnie zły na swoją koleżankę i nie przekonywały go jej tłumaczenia.

POPULARNE:  SONDA: Czy rząd PIS dobrze sobie radzi z koronawirusem?

Lichocka powinna oddać mandat posła?

Sprawę komentowali także celebryci. Maciej Stuhr nagrał filmik w którym kpi z ocierania oka środkowym palcem. Głos zabrał też m.in. Jurek Owsiak, który jak wiadomo jest wrogo nastawiony do środowisk konserwatywno-prawicowych. Owsiak wezwał otwarcie aby poseł Lichocka złożyła swój mandat posła na Sejm. Czy zgadzacie się z jego zdaniem? Zapraszamy do udziału w sondzie.

Czy Joanna Lichocka powinna oddać mandat posła po słynnym geście w Sejmie?

View Results

Loading ... Loading ...

Joanna Lichocka i jej gest stały się wielkim problemem wizerunkowym dla PiS. Wydarzenie to stało się to także dużym kłopotem dla prezydenta Andrzeja Dudy, ponieważ posłanka kojarzona jest z jego macierzystą partią. Najnowsze przecieki sugerują, że Joanna Lichocka ma się nie pokazywać w mediach do czasu zakończenia wyborów prezydenckich. Z pewnością nagranie będzie wykorzystywane jeszcze przez długi czas w kampanii wyborczej. Otwartym pozostaje pytanie czy taki gest posłanki Prawa i Sprawiedliwości w Sejmie wpłynie na Wasze wybory podczas głosowania.

 

Zostaw swój komentarz!