SONDUJA.PL

Sądujemy opinie Polaków

SONDA: Czy Polacy chcą drugiej kadencji rządów PiS? Zagłosuj i zobacz wyniki!

Prawo i Sprawiedliwość po wygraniu wyborów jesienią 2015 roku osiągnęło razem ze swoimi sprzymierzonymi partiami czyli Solidarną Polską  i Polską Razem Jarosława Gowina wynik pozwalający sprawować samodzielnie rządy. Szybko stało się jasne, że dużej grupie obywateli nie podoba się taka sytuacja.

Słynne protesty w sprawie Trybunału Konstytucyjnego, protesty Komitetu Obrony Demokracji, parasolkowy protest przeciwko ustawie o aborcji, a ostatnio protesty Obywateli RP przeciwko miesięcznicom smoleńskim i ustawie o sądach pokazały, że Prawo i Sprawiedliwość ma wielu przeciwników. W takim razie czy Polacy chcą drugiej kadencji rządów PiS i ich poparcie utrzyma się przez następne 2 lata? www.sonduja.pl

POPULARNE:  SONDA: Czy Joanna Lichocka powinna oddać mandat posła?

Czy chcesz drugiej kadencji rządów PiS?

View Results

Loading ... Loading ...

Z drugiej strony rządy PiS cechują się niesłabnącym poparciem dla partii. Od 2 lat nieustannie oscylują na poziomie około 35%. Polacy widzą, że gospodarka bardzo dobrze się rozwija, Polska notuje rekordowo niskie bezrobocie, rząd co roku podwyższa płace minimalną, a rodzicom daje program 500+. Rząd zajmuje się budową i przygotowywaniem wielu projektów infrastrukturalnych.

POPULARNE:  Obłudny jak Tusk? Zobacz co mówi teraz, a co mówił po zabójstwie politycznym w 2010 roku...

CZEKAMY NA WASZE KOMENTARZE I OPINIE!

Zostaw swój komentarz!