SONDUJA.PL

Sądujemy opinie Polaków

SONDA: Czy Polacy chcieliby drugiej kadencji Andrzeja Dudy? Zagłosuj i zobacz wyniki!

Temat drugiej kadencji Andrzeja Dudy nie jest jeszcze przesądzony. Warto więc zastanowić się jak sprawuje się obecny prezydent Polski. Swój urząd piastuje już od ponad 4 lat, a więc wkrótce osiągnie koniec swojej 5 letniej kadencji. Następne wybory mają odbyć się pierwszej połowie 2020 roku. Obecny prezydent ma wielu przeciwników żartobliwie nazywających go Adrianem, mimo to stale osiąga dobre wyniki zaufania społecznego.

Wybory w maju 2015 roku Andrzej Duda wygrał dość niespodziewanie. Jeszcze kilka miesięcy wcześniej nikt nie dawał mu szans, a mainstreamowe media przekonywały, że wygrana Bronisława Komorowskiego jest pewna i nikt mu nie zagrozi. Wystarczyły 3 miesiące kampanii wyborczej by poparcie dla B. Komorowskiego dołowało. Wszyscy pamiętamy jakie wpadki i błędy popełniał w kampanii.  Dyda wybory wygrał z wynikiem 51,55%, czyli 8 630 627 głosów wyborców. Jak oceniacie jego dotychczasowe sprawowanie urzędu? Pytanie czy taki prezydent Wam odpowiada?

POPULARNE:  SONDA: Czy Polacy chcą drugiej kadencji rządów PiS? Zagłosuj i zobacz wyniki!

Czy Polacy chcą drugiej kadencji Andrzeja Dudy?

Czy chciałbyś żeby Andrzej Duda został prezydentem na II kadencję?

View Results

Loading ... Loading ...

Andrzej Sebastian Duda urodził się w 1972 roku w Krakowie. Jest doktorem nauk prawnych. W grudniu 1994 roku wziął ślub z Agatą Kornhauser, a w 1995 roku urodziła im się córka Kinga. Żona prezydenta Dudy towarzyszy mu w oficjalnych wizytach w Polsce i zagranicą, a także w spotkaniach z Polakami. Co ciekawe, stara się nie zabierać głosu w sprawach politycznych. Córka prezydenta skończyła już studia prawnicze i dzięki znakomitym wynikom w nauce, pracuje w jednej z najlepszych kancelarii prawnych. Trzyma się z dala od świata polityki realizując własne życiowe i zawodowe cele.

Wybory odbędą się w maju 2020 roku. Już wiadomo, że do wyścigu o fotel prezydenta wystartują Małgorzata Kidawa-Błońska, Robert Biedroń, Szymon Hołownia, Krzysztof Bosak. Najbliższe miesiące w polskiej polityce zapowiadają się bardzo intensywnie. Wkrótce dowiemy się czy Polacy będą chcieli drugiej kadencji Andrzeja Dudy na stanowisku prezydenta Polski.

POPULARNE:  Piotr Walentynowicz nie może kandydować na prezydenta Gdańska! Znamy powód!

Zostaw swój komentarz!

Warning: Undefined array key "popup_cookie_aojpv" in /profiles/k/ko/kom/komentuj24/sonduja.pl/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 924
×

Dodaj nas na facebooku