SONDUJA.PL

Sądujemy opinie Polaków

SONDA: Czy Polacy chcieliby drugiej kadencji Andrzeja Dudy? Zagłosuj i zobacz wyniki!

Temat drugiej kadencji Andrzeja Dudy nie jest jeszcze przesądzony. Warto więc zastanowić się jak sprawuje się obecny prezydent Polski. Swój urząd piastuje już od ponad 4 lat, a więc wkrótce osiągnie koniec swojej 5 letniej kadencji. Następne wybory mają odbyć się pierwszej połowie 2020 roku. Obecny prezydent ma wielu przeciwników żartobliwie nazywających go Adrianem, mimo to stale osiąga dobre wyniki zaufania społecznego.

Wybory w maju 2015 roku Andrzej Duda wygrał dość niespodziewanie. Jeszcze kilka miesięcy wcześniej nikt nie dawał mu szans, a mainstreamowe media przekonywały, że wygrana Bronisława Komorowskiego jest pewna i nikt mu nie zagrozi. Wystarczyły 3 miesiące kampanii wyborczej by poparcie dla B. Komorowskiego dołowało. Wszyscy pamiętamy jakie wpadki i błędy popełniał w kampanii.  Dyda wybory wygrał z wynikiem 51,55%, czyli 8 630 627 głosów wyborców. Jak oceniacie jego dotychczasowe sprawowanie urzędu? Pytanie czy taki prezydent Wam odpowiada?

POPULARNE:  Co przemilczały media... czyli co odpowiedział Andrzej Duda na zaczepkę Donalda Tuska?

Czy Polacy chcą drugiej kadencji Andrzeja Dudy?

Czy chciałbyś żeby Andrzej Duda został prezydentem na II kadencję?

View Results

Loading ... Loading ...

Andrzej Sebastian Duda urodził się w 1972 roku w Krakowie. Jest doktorem nauk prawnych. W grudniu 1994 roku wziął ślub z Agatą Kornhauser, a w 1995 roku urodziła im się córka Kinga. Żona prezydenta Dudy towarzyszy mu w oficjalnych wizytach w Polsce i zagranicą, a także w spotkaniach z Polakami. Co ciekawe, stara się nie zabierać głosu w sprawach politycznych. Córka prezydenta skończyła już studia prawnicze i dzięki znakomitym wynikom w nauce, pracuje w jednej z najlepszych kancelarii prawnych. Trzyma się z dala od świata polityki realizując własne życiowe i zawodowe cele.

Wybory odbędą się w maju 2020 roku. Już wiadomo, że do wyścigu o fotel prezydenta wystartują Małgorzata Kidawa-Błońska, Robert Biedroń, Szymon Hołownia, Krzysztof Bosak. Najbliższe miesiące w polskiej polityce zapowiadają się bardzo intensywnie. Wkrótce dowiemy się czy Polacy będą chcieli drugiej kadencji Andrzeja Dudy na stanowisku prezydenta Polski.

POPULARNE:  SONDA: Czy Andrzej Duda jest dobrym prezydentem Polski?

Zostaw swój komentarz!