SONDUJA.PL

NEWSY OPINIE POLITYKA SONDY

SONDA: Czy Polacy chcieliby drugiej kadencji Andrzeja Dudy? Zagłosuj i zobacz wyniki!

Temat drugiej kadencji Andrzeja Dudy nie jest jeszcze przesądzony. Warto więc zastanowić się jak sprawuje się obecny prezydent Polski. Swój urząd piastuje już od ponad 4 lat, a więc wkrótce osiągnie koniec swojej 5 letniej kadencji. Następne wybory mają odbyć się pierwszej połowie 2020 roku. Obecny prezydent ma wielu przeciwników żartobliwie nazywających go Adrianem, mimo to stale osiąga dobre wyniki zaufania społecznego.

Wybory w maju 2015 roku Andrzej Duda wygrał dość niespodziewanie. Jeszcze kilka miesięcy wcześniej nikt nie dawał mu szans, a mainstreamowe media przekonywały, że wygrana Bronisława Komorowskiego jest pewna i nikt mu nie zagrozi. Wystarczyły 3 miesiące kampanii wyborczej by poparcie dla B. Komorowskiego dołowało. Wszyscy pamiętamy jakie wpadki i błędy popełniał w kampanii.  Dyda wybory wygrał z wynikiem 51,55%, czyli 8 630 627 głosów wyborców. Jak oceniacie jego dotychczasowe sprawowanie urzędu? Pytanie czy taki prezydent Wam odpowiada?

POPULARNE:  GRUDNIOWY SONDAŻ: Na jaką partię zagłosowaliby polscy internauci? Ty też ZAGŁOSUJ!

Czy Polacy chcą drugiej kadencji Andrzeja Dudy?

Czy chciałbyś żeby Andrzej Duda został prezydentem na II kadencję?

View Results

loading - SONDA: Czy Polacy chcieliby drugiej kadencji Andrzeja Dudy? Zagłosuj i zobacz wyniki! Loading ...

Andrzej Sebastian Duda urodził się w 1972 roku w Krakowie. Jest doktorem nauk prawnych. W grudniu 1994 roku wziął ślub z Agatą Kornhauser, a w 1995 roku urodziła im się córka Kinga. Żona prezydenta Dudy towarzyszy mu w oficjalnych wizytach w Polsce i zagranicą, a także w spotkaniach z Polakami. Co ciekawe, stara się nie zabierać głosu w sprawach politycznych. Córka prezydenta skończyła już studia prawnicze i dzięki znakomitym wynikom w nauce, pracuje w jednej z najlepszych kancelarii prawnych. Trzyma się z dala od świata polityki realizując własne życiowe i zawodowe cele.

Wybory odbędą się w maju 2020 roku. Już wiadomo, że do wyścigu o fotel prezydenta wystartują Małgorzata Kidawa-Błońska, Robert Biedroń, Szymon Hołownia, Krzysztof Bosak. Najbliższe miesiące w polskiej polityce zapowiadają się bardzo intensywnie. Wkrótce dowiemy się czy Polacy będą chcieli drugiej kadencji Andrzeja Dudy na stanowisku prezydenta Polski.

POPULARNE:  STYCZNIOWY SONDAŻ: Na jaką partię zagłosują Polacy? ZAGŁOSUJ i Zobacz WYNIKI!

Zobacz komentarze
×

Dodaj nas na facebooku