SONDUJA.PL

Sądujemy opinie Polaków

SONDA: Czy popierasz powrót Piotr Kraśko do Faktów TVN?

Piotr Kraśko w TVN pracuje od 2016 roku po tym jak stracił pracę w TVP po przejęciu władzy przez Zjednoczoną Prawicę. W związku ze zmianą władzy w Polsce, zmieniły się też władze telewizji publicznej. Nowe władze spowodowały odejście wielu czołowych dziennikarzy TVP z czasów rządów Platformy Obywatelskiej i Donalda Tuska.

Wielu z dziennikarzy zamieniło pracę w TVP na pracę w telewizji TVN. Krytycy uważali, że większość z tych dziennikarzy mniej lub bardziej jawnie wspierała Platformę Obywatelską dlatego musieli odejść z TVP po czym znaleźli się w TVN. Piotr Kraśko pracował w TVP od wielu lat. Karierę w telewizji rozpoczynał już w latach 90 tych stając się jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich prezenterów telewizyjnych.

Kariera Piotra Kraśko stanęła pod ogromnym znakiem zapytania w połowie 2022 roku, gdy okazało się, że prezenter przez kilka lat nie składał zeznań podatkowych i nie zapłacił podatku. Po kontroli skarbowej został zmuszony opłacić podatki w wysokości około 850 000 zł. To jeszcze nie koniec problemów dziennikarza.  Jesienią tego samego roku na jaw wypłynął fakt, że dziennikarz w 2014 roku stracił prawo jazdy, ale nadal poruszał się po drogach kierując pojazdem. W 2016 roku został przyłapany na gorącym uczynku. W związku z tym, Piotr Kraśko zapłacił grzywnę. Sprawa wyszła na jaw i obiegła polskie media.

POPULARNE:  SONDA: Jarosław Kaczyński przejdzie do historii jako mąż stanu? TAK CZY NIE

Czy popierasz powrót Piotra Kraśko do Faktów TVN?

View Results

Loading ... Loading ...

Wielu widzów oburzyło się faktem, ze człowiek który prowadząc jeden z najpopularniejszych polskich programów informacyjnych, w którym często moralizatorskim tonem poucza o praworządności i uczciwości sam tego prawa nie przestrzega. Dziennikarz przez kilka miesięcy nie pojawiał się na antenie. Wydawało się, że to jego koniec dziennikarskiej kariery w TVN. Okazało się jednak, że telewizja TVN postanowiła dać Piotrowi Kraśko kolejną szansę. Piotr Kraśko wrócił do prowadzenia Faktów TVN. Czy jest to obniżanie standardów w mediach czy może jednak warto dać mu kolejną szansę?

Zostaw swój komentarz!