SONDUJA.PL

Sądujemy opinie Polaków

SONDA: Czy popierasz powrót Piotr Kraśko do Faktów TVN?

Piotr Kraśko w TVN pracuje od 2016 roku po tym jak stracił pracę w TVP po przejęciu władzy przez Zjednoczoną Prawicę. W związku ze zmianą władzy w Polsce, zmieniły się też władze telewizji publicznej. Nowe władze spowodowały odejście wielu czołowych dziennikarzy TVP z czasów rządów Platformy Obywatelskiej i Donalda Tuska.

Wielu z dziennikarzy zamieniło pracę w TVP na pracę w telewizji TVN. Krytycy uważali, że większość z tych dziennikarzy mniej lub bardziej jawnie wspierała Platformę Obywatelską dlatego musieli odejść z TVP po czym znaleźli się w TVN. Piotr Kraśko pracował w TVP od wielu lat. Karierę w telewizji rozpoczynał już w latach 90 tych stając się jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich prezenterów telewizyjnych.

Kariera Piotra Kraśko stanęła pod ogromnym znakiem zapytania w połowie 2022 roku, gdy okazało się, że prezenter przez kilka lat nie składał zeznań podatkowych i nie zapłacił podatku. Po kontroli skarbowej został zmuszony opłacić podatki w wysokości około 850 000 zł. To jeszcze nie koniec problemów dziennikarza.  Jesienią tego samego roku na jaw wypłynął fakt, że dziennikarz w 2014 roku stracił prawo jazdy, ale nadal poruszał się po drogach kierując pojazdem. W 2016 roku został przyłapany na gorącym uczynku. W związku z tym, Piotr Kraśko zapłacił grzywnę. Sprawa wyszła na jaw i obiegła polskie media.

POPULARNE:  SONDA: Czy Polacy chcą drugiej kadencji rządów PiS? Zagłosuj i zobacz wyniki!

Czy popierasz powrót Piotra Kraśko do Faktów TVN?

View Results

Loading ... Loading ...

Wielu widzów oburzyło się faktem, ze człowiek który prowadząc jeden z najpopularniejszych polskich programów informacyjnych, w którym często moralizatorskim tonem poucza o praworządności i uczciwości sam tego prawa nie przestrzega. Dziennikarz przez kilka miesięcy nie pojawiał się na antenie. Wydawało się, że to jego koniec dziennikarskiej kariery w TVN. Okazało się jednak, że telewizja TVN postanowiła dać Piotrowi Kraśko kolejną szansę. Piotr Kraśko wrócił do prowadzenia Faktów TVN. Czy jest to obniżanie standardów w mediach czy może jednak warto dać mu kolejną szansę?

POPULARNE:  Słynny Tomasz Piątek moderatorem w antykatolickiej grupie "Stop KATOfaszyzmowi"?

Zostaw swój komentarz!