SONDUJA.PL

Sądujemy opinie Polaków

SONDA: Czy rząd PIS dobrze sobie radzi z koronawirusem?

Działania rządu PIS w sprawie koronawirusa początkowo wydawały się przynosić bardzo dobre efekty. Szybkie zamknięcie granic w marcu 2020 roku tuż po wybuchu epidemii w Europie pokazało, że rząd PIS dobrze sobie radzi z koronawirusem. Mieliśmy w Polsce dużo mniej chorych niż było to w krajach zachodu. Z biegiem czasu jednak nadeszła druga fala koronawirusa, która na jesieni 2020 pokazała wręcz dramatyczną sytuację w polskich szpitalach.

Obecnie w czasie gdy mija dokładnie rok od momentu w którym rozpoczął się okres ograniczeń i restrykcji Polskę dopadła trzecia fala pandemii Covid-19. Rząd przygotował szpitale tymczasowe, wprowadził od soboty 20 marca 2021 kolejny okres zamknięcia wielu placówek kultury, szkół, hoteli oraz miejsc dotyczących innych sfer życia. Sytuacja z dnia na dzień się pogarsza.

POPULARNE:  Tego Biedroń dziś na pewno się wstydzi! Niesamowity wrzask i krzyki na antenie telewizji [ZOBACZ VIDEO]

SONDA: Jak oceniasz działania rządu PIS w sprawie koronawirusa?

View Results

Loading ... Loading ...

Mija już rok od wprowadzenia ograniczeń i początku walki z covid-19. Warto zastanowić się jak polski rząd pod kierownictwem Zjednoczonej Prawicy radzi sobie z pandemią. Wiele niezadowolenia powstało wskutek przedłużającego się zamknięcia lokali. Społeczeństwa w Europie są już coraz bardziej znudzone i zmęczone przeciągającym się stanem epidemii. Kolejna trzecia już fala zakażeń w Europie nie pozwala na optymizm.

Po roku od rozpoczęcia walki z koronawirusem jedynym dostępnym ratunkiem pozostaje ograniczanie kontaktów międzyludzkich oraz stosowanie szczepionych. Niestety produkcja tych preparatów jest znacząco zbyt mała by szybko uporać się z pandemią COVID-19 na świecie.

POPULARNE:  SONDA: Czy uważasz, że demokracja w Polsce jest zagrożona przez rządy PiS?

Zostaw swój komentarz!