SONDUJA.PL

Sądujemy opinie Polaków

SONDA: Czy zgadzacie się z Jarosławem Gowinem, że polscy ministrowie za mało zarabiają? [ZAGŁOSUJ]

Słowa Jarosława Gowina z partii „Porozumienie” na temat wynagrodzeń ministrów i wiceministrów wywołały duże zainteresowanie. Obecny minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego zapytany o premie przyznane dla głównych polityków rządzących Polską stwierdził niespodziewanie, że zarobki polskich polityków nie są wystarczające. Sam przyznał, że mając trójkę studiujących dzieci i pensje wynoszącą kilkanaście tysięcy złotych miał trudności by starczyło mu do pierwszego.

W wywiadzie dla Radia Zet przyznał: „Nie jestem szczęśliwy z powodu tego, że ministrom i wiceministrom trzeba łatać ich budżety domowe premiami. Lepszym rozwiązaniem byłoby porozumienie się z opozycją, że od następnej kadencji — 2019 roku — wynagrodzenia ministrów wzrastają. Jeżeli opozycja byłaby gotowa na takie rozwiązania, to obóz rządowy mógłby z taką inicjatywą wystąpić” — mówi gość Radia ZET, wicepremier Jarosław Gowin.  Czy zgadzacie się z Gowinem, że pensje polskich ministrów powinny być większe?

POPULARNE:  GRUDNIOWY SONDAŻ: Na jaką partię zagłosowaliby polscy internauci? Ty też ZAGŁOSUJ!
Zostaw swój komentarz!


Warning: Undefined array key "popup_cookie_aojpv" in /profiles/k/ko/kom/komentuj24/sonduja.pl/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 924
×

Dodaj nas na facebooku