SONDUJA.PL

Sądujemy opinie Polaków

SONDAŻ NA LUTY: poparcie dla partii politycznych wśród internautów – TY TEŻ ZAGŁOSUJ I ZOBACZ WYNIKI!

fot..wlasne

Luty 2019 pokazuje, że wybory w tym roku będą obfitować w walki polityczne. Dotychczas mamy już powstanie partii Biedronia, upadek Nowoczesnej, a także fatalne notowania nowej partii Ryszarda Petru. Do tego dochodzą nowe inicjatywy po stronie prawicy.

Zastanawiacie się, jakie jest poparcie dla partii politycznych wśród tych najbardziej wymagających wyborców, czyli internautów? Chcielibyśmy zbadać jak w obecnym miesiącu rozkłada się poparcie dla partii politycznych wśród WAS internautów. Zachęcamy Was do głosowania i udostępniania tej internetowej sondy dalej! Ostatnie sondaże prezentowane w mediach pokazują jasno, że Prawo i Sprawiedliwość może pochwalić się nadal wysokim poparciem wynoszącym około 40% głosującego społeczeństwa.

Na jaką partię oddasz swój głos w wyborach?

Loading ... Loading ...

Wielu zastanawia się czy stoi za tym autentyczne poparcie dla rządów Zjednoczonej Prawicy, czy może jest to tylko efekt bardzo dużego wzrostu świadczeń socjalnych jakie rząd przekazał Polakom. Nie da się ukryć, że partia Jarosława Kaczyńskiego udzieliła wiele wsparcia dla rodzin w postaci programów 500+, mieszkanie+, obniżenia wieku emerytalnego jak i innych działań socjalnych.

Nie da się ukryć, że dobry wynik PiS zawdzięcza też słabości aktualnej opozycji mimo, że działania rządu mają wielu przeciwników, szczególnie te związane z ustawami na temat sądownictwa. Odbyło się już w Polsce wiele dużych protestów. Działania Komitetu Obrony Demokracji oraz ruchu Obywatele RP cieszą się również poparciem wielu grup społecznych. Mimo wydarzeń związanych ze zmianami w sądownictwie, a także wielu oskarżeń o manipulacje w mediach prorządowych, a także osobistej niechęci wielu Polaków wobec Jarosława Kaczyńskiego partia ma duże poparcie. W związku z nadchodzącymi wyborami parlamentarnymi po stronie opozycyjnej klarują się nowe partie.

POPULARNE:  Piotr Walentynowicz nie może kandydować na prezydenta Gdańska! Znamy powód!

ZAPRASZAMY DO DYSKUSJI, CZEKAMY NA WASZE KOMENTARZE

Zostaw swój komentarz!