SONDUJA.PL

Sądujemy opinie Polaków

Stonoga opublikował nowe nagranie rozmowy z Lepperem! Rozmawiali o… [VIDEO]

stonoga nagranie z lepperem
fot. facebook/zbigniew stonoga

Zbigniew Stonoga ujawnił nagranie z Lepperem na którym widzimy zapis rozmowy z jego biura. Gościem w jego biurze był wtedy już były poseł Andrzej Lepper. Rozmowa jak wynika z daty na monitoringu odbyła się w dniach 31 marca oraz 21 kwietnia 2011 roku. Przypomnijmy – Andrzej Lepper zginął prawdopodobnie śmiercią samobójczą 5 sierpnia 2011 roku.

Biznesmen Zbigniew Stonoga stał się popularny dzięki akcjom organizowanym w internecie na portalu społecznościowym. Działał politycznie oraz społecznie. We wrześniu 2019 roku opuścił więzienie w którym przebywał od 2017 roku. Kontrowersyjny biznesmen wielokrotnie mówił o swojej znajomości z Andrzejem Lepperem. Stonoga nagranie z Lepperem ujawnił na swoim facebooku. Zapis nagrania w biurze biznesmena poniżej.

POPULARNE:  SONDA: Czy minister Czarnek jest dobrym ministrem edukacji narodowej?

Stonoga został prawomocnie skazany na rok bezwzględnego więzienia za oszustwo przy sprzedaży samochodu. W lutym 2017 miał stawić się w zakładzie karnym do odbycia wyroku, czego nie zrobił. Wystawiono za nim list gończy. W maju 2017 roku został zatrzymany i osadzony w areszcie śledczym.

https://www.facebook.com/zbigniewstonoga.ilovezuckerberg/videos/428775184429861/

Andrzej Lepper był rolnikiem i związkowcem. Znany jako założyciel i pierwszy przewodniczący partii Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej i Związku Zawodowego Rolnictwa „Samoobrona”. Był posłem na Sejm w latach 2001–2007, oraz dwukrotnie wicemarszałkiem Sejmu. Poseł do Parlamentu Europejskiego V kadencji (2004). Po wyborach w 2015 roku powstała koalicja zwycięskiej partii Prawo i Sprawiedliwość oraz dwóch mniejszych koalicjantów – Liga Polskich Rodzin oraz Samoobrony. W czasie tej koalicji lider Samoobrony był ministrem rolnictwa i rozwoju wsi oraz wicepremierem. (od 5 maja 2006 do 9 lipca 2007).

Zostaw swój komentarz!