SONDUJA.PL

Sądujemy opinie Polaków

Tego Biedroń dziś na pewno się wstydzi! Niesamowity wrzask i krzyki na antenie telewizji [ZOBACZ VIDEO]

Robert Biedroń fot. youtube

Wiosną 2019 roku odbędą się wybory do Parlamentu Europejskiego, a jesienią wybory parlamentarne do Sejmu oraz Senatu. Robert Biedroń tworząc własną partię musi wykazać się rozsądkiem. Trudno jednak zapomnieć o jego działalności w latach wcześniejszych. Z pewnością była to postać kontrowersyjna o dość burzliwej działalności. Nie jest tajemnicą, że ów polityk często traktowany był niepoważnie i z przymrużeniem oka. W jego publicznych działaniach było widać dużo rozrywki i showbiznesu.

Sam zainteresowany od lat lubił tworzyć wokół siebie zamieszanie, które miało niewiele związku z powagą. Jednym z takich zachowań był udział w programie telewizyjnym stacji „ESKA” o nazwie „Kilerskie karaoke”. Uczestnicy mieli za zadanie śpiewać karaoke w czasie, gdy szli przez tzw. tor przeszkód. Robert Biedroń m.in. wskakiwał do pojemnika ze zużytymi pieluchami czy też głodnymi krabami. Towarzyszyło temu mało poważne zachowanie: krzyki i niesamowite wrzaski uśmiechniętego Biedronia.

POPULARNE:  Kosiniak-Kamysz i emerytura bez podatku: Nie spoczniemy! Zrobimy wszystko żeby podnieść emerytury i renty

 

https://youtu.be/csRaWUuTJkY


Lider partii politycznej to profesja dla poważnych i szanowanych osób. Zakładając partię Robert Biedroń musi pamiętać o tym, że od ważnego polityka oczekuje się rozsądku i powagi w wielu sytuacjach. Trudno jednak wyobrazić sobie lidera nowopowstałej partii „WIOSNA” będącego ostoją powagi i dystansu. Nazwa jego partii symbolizuje odrodzenie, powiew świeżości, nowy rozdział, początek czegoś nowego.

Robert Biedroń pochodzi z Podkarpacia, skończył studia z politologii. Deklaruje znajomość języków angielskiego, francuskiego, rosyjskiego i włoskiego. Od młodych lat angażował się w działalność społeczną, głównie LGBT. W 2001 założył organizację pozarządową o nazwie Kampania Przeciw Homofobii i do 2009 roku był jej prezesem. Do jego szerokiej działalności w wielu organizacjach należała też praca jako publicysta w wielu ogólnopolskich gazetach. W 2011 został pierwszym posłem w Polsce deklarującym otwarcie swój homoseksualizm. W 2014 zdobywając w II turze 15 308 głosów (57,08%)został wybrany prezydentem Słupska – miasta z poważnymi problemami finansowymi. Na początku 2019 roku ogłosił powstanie nowej partii politycznej „Wiosna”, której został liderem.

Zostaw swój komentarz!