SONDUJA.PL

Sądujemy opinie Polaków

To polityczny koniec Petru? Jego nowa partia ma śmieszne poparcie!

Źródło:tvpinfo
fot. twitter

Pierwszy w tym nowym 2019 roku sondaż poparcia dla partii politycznych nie przyniósł dobrych wieści dla Ryszarda Petru. Ten ceniony z różnych względów polski polityk coraz bardziej traci swoją polityczną pozycję. Jeszcze przed kilkoma laty poparcie dla jego partii sięgało 10%. Po wielu przygodach i odejściu z partii .Nowoczesna, której był twórcą i główną twarzą postanowił założyć kolejną własną partię. Tym razem jest to „TERAZ!”.

W sondażu poparcia dla partii przeprowadzonym w dniach 3-4 stycznia 2019 roku przez firmę badawczą IBRIS na zlecenie dziennika Rzeczpospolita partia zanotowała wynik poniżej 1% poparcia. Dokładniej: 0,5% poparcia. Wynik świadczy bardziej o politycznym końcu aniżeli o dostaniu się do Sejmu w wyborach parlamentarnych, które odbędą się już jesienią 2019 roku.

POPULARNE:  Tego Biedroń dziś na pewno się wstydzi! Niesamowity wrzask i krzyki na antenie telewizji [ZOBACZ VIDEO]

Czy lubisz Ryszarda Petru?

View Results

Loading ... Loading ...

Fatalne notowania nowej partii Ryszarda Petru potwierdza też sondaż IPSOS dla OKO.press przeprowadzony 12-14 grudnia 2018. W tym badaniu wynik poparcia dla partii TERAZ! wynosił 1 procent.

Zostaw swój komentarz!

Warning: Undefined array key "popup_cookie_aojpv" in /profiles/k/ko/kom/komentuj24/sonduja.pl/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 924
×

Dodaj nas na facebooku