SONDUJA.PL

Sądujemy opinie Polaków

WRZESIEŃ 2019: Poparcie dla partii politycznych – Zagłosuj i zobacz wyniki!

fot..wlasne

Sondaż WRZESIEŃ 2019 dla partii politycznych przedstawia najnowsze wyniki poparcia wśród internautów. Badamy obecne poparcie Polaków dla partii politycznych. Rok 2019 zapowiada się bardzo emocjonująco ze względu na nadchodzące wybory. Jest to także maraton wyborczy, w którym aż przez 3 sezony będziemy mieli do czynienia z kampanią wyborczą. Po majowych wyborach do Parlamentu Europejskiego czekają nas zaciekłe wybory do Sejmu i Senatu (jesień 2019). Kilka miesięcy później będzie już trwała kampania prezydencka. Pierwsza kadencja prezydenta Andrzeja Dudy kończy się w sierpniu 2020 roku. Wybory na prezydenta RP odbędą się w maju 2020 roku.

Politycy już od dawna przygotowują się do tegorocznej batalii. Początek roku rozpoczął się powstaniem inicjatyw takich jak chociażby „WIOSNA” Roberta Biedronia, „Polska Fair Play” Roberta Gwiazdowskiego i też „KONFEDERACJA” zrzeszająca koalicję ugrupowań związanych z Januszem Korwinem-Mikke, Piotrem Liroy-Marzec, Ruch Narodowym czy też Markiem Jakubiakiem.

POPULARNE:  SONDA: Czy rząd powinien zamknąć Kościoły na czas lockdownu?

Sondaż WRZESIEŃ 2019 pokazuje tylko przybliżone wyniki, a realne wyniki poznamy tuż po wyborach. W wyborach do Parlamentu Europejskiego zawiązała się również Koalicja Obywatelska, która miała zamiar wygrać ze Zjednoczoną Prawicą. Koalicja Europejska została stworzona dla celów wyborów do Parlamentu Europejskiego. Uzyskany wynik spowodował rozbicie Koalicji Obywatelskiej. Polskie Stronnictwo Ludowe uznało, że słaby wynik ich kandydatów spowodowało zbyt śmiałe poparcie dla LGBT. Niskie wyniki Kukiz’15 spowodowały, że PSL szukające koalicjanta do wyborów zawiązało sojusz z Pawłem Kukizem. Przygotowaliśmy sondaż WRZESIEŃ 2019, w którym możecie zagłosować poniżej:

POPULARNE:  To polityczny koniec Petru? Jego nowa partia ma śmieszne poparcie!

Na jaką partię zagłosujesz w wyborach do Sejmu 13 października?

View Results

Loading ... Loading ...

W związku z nadchodzącymi wyborami, wieloma sondażami warto sprawdzić poparcie dla partii politycznych wśród tych najbardziej wymagających wyborców, czyli internautów. Zachęcamy i zapraszamy Was do głosowania i udostępniania tej internetowej sondy dalej! Ostatnie sondaże prezentowane w mediach pokazują jasno, że Prawo i Sprawiedliwość i może pochwalić się nadal wysokim poparciem wynoszącym około 40% głosującego społeczeństwa. Czu takie poparcie również jest wśród internautów?

Zostaw swój komentarz!