SONDUJA.PL

Sądujemy opinie Polaków

Zobacz niesamowity spot wyborczy Grzegorza Brauna: „Króluj nam Chryste w Gdańsku i wszędzie!”

fot. youtube/grzegorzbraun

Po tragicznej śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza odbędą się wybory na prezydenta miasta. Wybory zaplanowano na najbliższą niedzielę – 3 marca 2019. Oprócz najbardziej znanej kandydatki, wcześniejszej wiceprezydent miasta, a także obecnej komisarz miasta wyznaczonej przez premiera RP znanym kandydatem jest Grzegorz Braun.

Postać ta znana jest szerzej ze swoich ultrakatolickich poglądów oraz działalności publicystycznej. Z zawodu jest też reżyserem m.in. filmu dokumentalnego „Eugenika”. W swoich wypowiedziach bywa kontrowersyjnych ze względu na swoje silnie prawicowe poglądy. Kandydując na prezydenta RP w 2015 roku uzyskał w I turze 124 1320 głosów, co dało mu poparcie rzędu 0,83%. Poniżej spot wybory przygotowany na wybory prezydenta Gdańska 2019.

POPULARNE:  Tego Biedroń dziś na pewno się wstydzi! Niesamowity wrzask i krzyki na antenie telewizji [ZOBACZ VIDEO]

 

W spocie kandydat podkreśla przywiązanie do wiary katolickiej. Treść zaczyna się słowami „Szczęść Boże!”. Grzegorz Braun żartobliwie kończy swój spot słowami „Króluj nam Chryste w Gdańsku i wszędzie. I jeszcze jedno: nigdy nie kibicowałem Arce Gdynia”.

Zostaw swój komentarz!